Azərbaycanın xarici işlər naziri Ceyhun Bayramov 31 Mart - Azərbaycanlıların Soyqırımı Günü ilə bağlı paylaşım edib. həmin paylaşımı təqdim edir:. "31 Mart - Azərbaycanlıların Soyqırımı Günündə biz 107 il əvvəl radikal erməni qrupları tərəfindən vəhşicəsinə qətlə yetirilmiş onminlərlə günahsız azərbaycanlını
Prezident İlham Əliyev 31 Mart - Azərbaycanlıların Soyqırımı Günü münasibətilə paylaşım edib
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev sosial media hesabında 31 Mart - Azərbaycanlıların Soyqırımı Günü münasibətilə paylaşım edib. paylaşımı təqdim edir: [hh4-unikal]
Şəkidə QƏZA: Ölən var
Şəkidə yol-nəqliyyat hadisəsi baş verib. -ın məlumatına görə, bu gün gecə saat bir radələrində Şəki-Qax avtomobil yolunun Şəki rayonunun İnçə kəndindən keçən hissəsində İsmayıl Piriyev idarə etdiyi " Opel" markalı avtomobillə yolu keçən piyada, 1956-cı il təvəllüdlü Cəmaləddin Abdullayevi vurub
Efiopiyanın baş naziri Azərbaycan Prezidentini təbrik edib
Efiopiya Federativ Demokratik Respublikasının Baş naziri Abiy Əhməd Əli Prezident İlham Əliyevə təbrik məktubu göndərib. -a istinadən xəbər verir ki, təbrikdə deyilir:. "Hörmətli cənab Prezident,. Müqəddəs Ramazan bayramı münasibətilə Sizə səmimi təbriklərimi çatdırır,. xoşbəxtlik, əmin-amanlı
"Mən oturmuşam, pullar da gəlir"
"Hərfləri tanımıram, yazı yaza bilmirəm. Mən neyləməliyəm? Getdim "İnturist"ə bir otaq götürdüm. On nəfər çox savadlı adamları işə aldım. Onlara yanımda işləməyi təklif etdim". Qafqazinfo-ya istinadən yazır ki, bu sözləri "Şərur MTK"nın sahibi, tikinti maqnatı kimi tanına