Ceyhun Bayramov Azərbaycanlıların Soyqırımı Günü ilə bağlı paylaşım edib
Azərbaycanın xarici işlər naziri Ceyhun Bayramov 31 Mart - Azərbaycanlıların Soyqırımı Günü ilə bağlı paylaşım edib. həmin paylaşımı təqdim edir:. "31 Mart - Azərbaycanlıların Soyqırımı Günündə biz 107 il əvvəl radikal erməni qrupları tərəfindən vəhşicəsinə qətlə yetirilmiş onminlərlə günahsız azərbaycanlını
Prezident İlham Əliyev 31 Mart - Azərbaycanlıların Soyqırımı Günü münasibətilə paylaşım edib
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev sosial media hesabında 31 Mart - Azərbaycanlıların Soyqırımı Günü münasibətilə paylaşım edib. paylaşımı təqdim edir: [hh4-unikal]
Şəkidə QƏZA: Ölən var
Şəkidə yol-nəqliyyat hadisəsi baş verib. -ın məlumatına görə, bu gün gecə saat bir radələrində Şəki-Qax avtomobil yolunun Şəki rayonunun İnçə kəndindən keçən hissəsində İsmayıl Piriyev idarə etdiyi " Opel" markalı avtomobillə yolu keçən piyada, 1956-cı il təvəllüdlü Cəmaləddin Abdullayevi vurub
Efiopiyanın baş naziri Azərbaycan Prezidentini təbrik edib
Efiopiya Federativ Demokratik Respublikasının Baş naziri Abiy Əhməd Əli Prezident İlham Əliyevə təbrik məktubu göndərib. -a istinadən xəbər verir ki, təbrikdə deyilir:. "Hörmətli cənab Prezident,. Müqəddəs Ramazan bayramı münasibətilə Sizə səmimi təbriklərimi çatdırır,. xoşbəxtlik, əmin-amanlı
Qazaxda narkokuryerlər saxlanıldılar
Qazax Rayon Polis Şöbəsinin əməkdaşlarının keçirdikləri tədbirlərlə narkokuryerlik edən Rövşən Əliyev və Valeh Valehov saxlanılıblar. Bu barədə Daxili İşlər Nazirliyinin (DİN) Mətbuat Xidmətinin Gəncə regional qrupundan -a bildirilib. Məlumata görə, onlardan 2 kiloqrama yaxın marixuana, metamfetami
Azərbaycanda ən çox donuz olan rayonlar
2025-ci ilin yanvarın 1-nə olan məlumatlara görə, Azərbaycanda 3103 donuz olub. -ın Dövlət Statistika Komitəsindən əldə etdiyi məlumata görə, ötən illə müqayisədə donuzların sayında ciddi azalma olub. Belə ki, 2024-cü ilin əvvəlinə olan məlumatla müqayisədə donuzlar 30 faizdən çox azalıb. Bakıda donuzları