Məşhurların iştirakı ilə ilin ilk "Azerbaijan Best Awards" mükafatlandırma layihəsi baş tutdu - FOTO
Məşhurların iştirakı ilə ilin ilk "Azerbaijan Best Awards" mükafatlandırma layihəsi baş tutdu - FOTO"13 mart 2023-cü il, The Ritz-Carlton hoteldə Ulu öndər Heydər Əliyevin 100 illiyinə həsr olunmuş "Qarabağ Azərbaycandır" adlı tədbir ilə ilin ilk "Azerbaijan Best Awards" mükafatlandırma layihəsi baş tutdu. Gecənin memarı Ləman Mirtalıblı və Mirtalıblı Group komandası qonaqlar üçün unudulmaz bir gecə vəd etmişdi və növbəti dəfə də onlar öz ənənələrinə sadiq qalaraq mükəmməl bir iş ərsəyə gətirdilər. Gecədə bir-birindən istedadlı, Azərbaycan mədəniyyətinə, incəsənətinə, ictimai həyatına öz töhfələrini vermiş, ölkəmizin inkişafı və tərəqqisi uğrunda durmadan çalışan, hər daim yeniliklər axtarışında olan uğurlu iş adamları, sahibkarlar, həkimlər, mədəniyyət nümayəndələri çıxış etdilər. Unudulmaz gecədə hər bir qonağımız "Qarabağ Azərbaycandır" şüarı ilə səsləndirilən musiqi sədaları altında rəqslər edir, əylənir, eyni zamanda Azərbaycanımızın görüntüsünü əks etdirən xəritə şəkilli "Azerbaijan Best Awards" mükafatına layiq görülürdülər. "BiG.AZ" və "Sonxeber.az" portallarının sahibi Emil Əkbərov, iş adamlarından "Stage.az" şirkətinin təsisçisi Roman Sanayev, "Or_decor" şirkətinin yaradıcısı Orxan Vəliyev, iş adamı Yunis Qurbanov, "Aqat Silver Təbii Daşlar" Aslan Abbaszadə, "ETES Diamond" Elvin Manafov, "Azart Group" Arif Zeynalov, "Lifeguard Security" Orxan Qasımov, "Xan" şirkətlər qrupundan Ülvi Süleymanzadə, "İqtidar" qəzetinin yazarı, Türkiyə Yerel Basın Birliğinin Azərbaycan təmsilçisi Həsən Həsrətli, estetik-plastik cərrah Svetlana İbadullayeva, plastik-estetik cərrah, kök hüceyrə uzmanı Sevinc Heydərova, həkim-osteopat, "ELF Health Center"in təsisçisi Elfanə Süleymanova, "Lovely Dent" klinikalar şəbəkəsi, "Unity Company", "Aspera" estetik mərkəzinin estetik həkimi, dermatonevroloq Gündüz Bayram, cərrah-mamaginekoloq Mehparə Babayeva, "Medical Media" şirkətinin təsisçisi Günay Kazımova, "Şişönü xəstəliklərin müalicəsi və diaqnostikası" mərkəzi, qaş əkim uzmanı, "Mother&Daugther" brendinin sahibəsi "Günel Əliyeva, mama-ginekoloq Ləman Əliyeva, psixoloq Gülüstan Orucova, sahibkar xanım Gülmira Səfərova, milyonçu Ağa Musa Nağıyevin nəvəsi, A.M.Nağıyev adına Milli Dəyərlərin Qorunması Təşkilatının təsisçisi Dilarə Nağıyeva, pedaqoq Ruhəngiz Nuri, təşkilatçı və piar marketinq menecer Rəna Əmirəliyeva, "Seashellazerbaijan" brendinin yaradıcısı Aydan Zöhrabqızı, "Fərid tədris" MMC-nin rəhbəri Rima Xanalıyeva, "Saxara" salonlarından by Saxara, "Qanun Mühasibatlıq" MMC Xanoğlan Ramazanov, "Basqal Resort & Spa" Nəcəf Bədəlov, psixoloq, "Müasir Psixologiya Mərkəz"inin təsisçisi Aidə Sübhan, "Pastel Cosmetic" Tural Həsənov, "YES" Moda evinin sahibəsi Yeganə Sadıxova, modelyer, "Nailam Couture"un sahibəsi Nailə Məmmədova, "Venera" model agentliyinin sahibəsi Syama Həsənova, incəsənət nümayəndələrindən Xalq artisti Nazpəri Dostəliyeva, Brilliant Dadaşova, Məleykə Əsədova, Əməkdar artist Elza Seyidcahan, Firuzə İbadova, Muğam müsabiqəsinin qalibi, qranpri mükafatçısı Murad Laçın, müğənni Vüsal Hacıyev, Aysu Sadıqova, Şəhriyar Musayev, Bəstəkar-şair Aybəniz Güllər, Gülşən Rafiqqızı, "Star Band" qrupu, ATV telekanalının xəbərlər qrupunun əməkdaşı, aparıcı-jurnalist Günay Yelmarqızı, "gecə.az" media portalının sahibəsi, jurnalist Zəminə Rüstəmova, "Gözəl Yaşam Mərkəzi" Arzu Bağırova, stilist Ağayeva Zöhrə, fotoqraf Niko Abbasov, stilist-vizajist Mətanət Qədirova, "High Life Academy" Mübariz Allahverdizadə, Beynəlxalq Muğam Mərkəzinin baş mühasibi, Qarabağın Xarıbülbül kitabsevərlər klubunun direktoru, rəssam Təranə Mustafayeva, sahibkar xanım Rəvanə Telmanqızı, videoqraf Etibar Hüseynli də mükafat alanlar sırasında idi. Ləman Mirtalıblının əzmi, iradəsi, yaradıcı zəkası bir araya gəldikdə nəticənin bu qədər mükəmməl olacağı danılmaz fakt idi. Çəkilən əziyyət, yuxusuz gecələr hədər gedə bilməz. Çünki zəhmətlə əldə edilən hər yolun sonunda işıq, aydınlıq var. Eyni ilə mükafatlandırma gecəsində olduğu kimi.
Məşhurların iştirakı ilə ilin ilk "Azerbaijan Best Awards" mükafatlandırma layihəsi baş tutdu - FOTOMəşhurların iştirakı ilə ilin ilk "Azerbaijan Best Awards" mükafatlandırma layihəsi baş tutdu - FOTOMəşhurların iştirakı ilə ilin ilk "Azerbaijan Best Awards" mükafatlandırma layihəsi baş tutdu - FOTOMəşhurların iştirakı ilə ilin ilk "Azerbaijan Best Awards" mükafatlandırma layihəsi baş tutdu - FOTOMəşhurların iştirakı ilə ilin ilk "Azerbaijan Best Awards" mükafatlandırma layihəsi baş tutdu - FOTOMəşhurların iştirakı ilə ilin ilk "Azerbaijan Best Awards" mükafatlandırma layihəsi baş tutdu - FOTOMəşhurların iştirakı ilə ilin ilk "Azerbaijan Best Awards" mükafatlandırma layihəsi baş tutdu - FOTOMəşhurların iştirakı ilə ilin ilk "Azerbaijan Best Awards" mükafatlandırma layihəsi baş tutdu - FOTOMəşhurların iştirakı ilə ilin ilk "Azerbaijan Best Awards" mükafatlandırma layihəsi baş tutdu - FOTOMəşhurların iştirakı ilə ilin ilk "Azerbaijan Best Awards" mükafatlandırma layihəsi baş tutdu - FOTOMəşhurların iştirakı ilə ilin ilk "Azerbaijan Best Awards" mükafatlandırma layihəsi baş tutdu - FOTOMəşhurların iştirakı ilə ilin ilk "Azerbaijan Best Awards" mükafatlandırma layihəsi baş tutdu - FOTOMəşhurların iştirakı ilə ilin ilk "Azerbaijan Best Awards" mükafatlandırma layihəsi baş tutdu - FOTOMəşhurların iştirakı ilə ilin ilk "Azerbaijan Best Awards" mükafatlandırma layihəsi baş tutdu - FOTOMəşhurların iştirakı ilə ilin ilk "Azerbaijan Best Awards" mükafatlandırma layihəsi baş tutdu - FOTO