Acundan ŞOK AÇIQLAMA : "Survivor" iştirakçısı OĞURLUQ ETDİ - VİDEO
Acundan ŞOK AÇIQLAMA : "Survivor" iştirakçısı OĞURLUQ ETDİ - VİDEOTürkiyənin TV-8 kanalının sahibi, aparıcı Acun Ilıcalı "Survivor" iştirakçısının oğurluq etdiyini açıqlayıb.
Sonxeber.az türk mediasına istinadən xəbər verir ki, Acun təcili iclas keçirərək mavi komandada yarışan Yiğit Poyraz ilə bağlı bir sıra detallar ilə bağlı məlumat verib:
"İllər "Survivor" verilişini çəkirəm. Amma indiyədək belə hadisə baş verməyib. Məsələnin əsas səbəbi Poyrazdır. Sənə "Survivor tarixində heç vaxt görülməmiş və yaşanmamış bir cəza verəcəyik".
Veriliş zamanı Acun "Survivor" iştirakçısının oğurluq etdiyini deyib:
"Poyraz düşərgəni tərk edərək xeyli bir məsafə qət edib. O, Domonikan vətəndaşının evinə bir torba ilə daxil olub. Ev çox vaxt mühafizəçilər tərəfindən qorunur. Poyraz dominikanlı ailənin evinə girir, evdəki hər şeyi torbaya qoyur və yoluna davam edir. Poyraz polis əməkdaşları tərəfindən saxlanılacaq".
Acun yarışçıya verəcək cəza ilə bağlı bir sıra məqamlara diqqət çəkib:
"Əgər bu əməli tək başına etmisənsə 15 mükafatdan yararlana bilməyəcəksən. Əgər bu işi sən tək etməmisənsə və başqa bir nəfər "mən də var idim" deyirsə bu zaman onun cəzasında yüngülləşmələr olacaq".