Bakıda vahimə yaradan "Prius" sərnişini SAXLANILDI - YENİLƏNİB - FOTO/VİDEO
Bakıda vahimə yaradan "Prius" sərnişini SAXLANILDI - YENİLƏNİB - FOTO/VİDEOSosial şəbəkələrdə yayılan taksi sürücüsünün ictimai qaydanı pozmasını özündə əks etdirən görüntülər polis tərəfindən araşdırılıb.
DİN-in Mətbuat Xidmətinin baş inspektoru Elbrus İbrahimov BAKU.WS-ə bildirib ki, tədbirlərlə gürüntülərdəki şəxs - 1996-cı il təvəllüdlü Bayramov Zahid müəyyən olunaraq saxlanılıb.
Bakıda vahimə yaradan "Prius" sərnişini SAXLANILDI - YENİLƏNİB - FOTO/VİDEOOnun barəsində qanunvericiliyə uyğun olaraq tədbir görülüb.
***11:05
Bakıda "Toyota Prius" markalı avtomobilin sürücüsünün qəribə hərəkətləri reaksiyalara səbəb olub.
Videoda "Prius" sürücüsünün xanım sürücüyə qarşı qəribə hərəkətlər sərgilədiyi əks olunur.
Xanım bildirib ki, qarşı tərəf qışqıraraq ictimai-asayişi pozub. Həmçinin "Prius" sürücüsünün psixi pozuntusunun olduğunu da iddia edib. Videodan sürücünün idarə etdiyi avtomaşının da çoxlu qəzaya düşdüyü və deformasiya uğradığı da görünür.
Videoya gələn şərhlərdə bəzi istifadəçilər videonu çəkən qadına haqq qazandıraraq belə sürücülərin cəzalandırılmalı olduğunu bildiriblər.