Ağcabədi rayonunda Hərbi Prokurorluq və Müdafiə Nazirliyi birgə tədbir keçirib
Ağcabədi rayonunda Hərbi Prokurorluq və Müdafiə Nazirliyi birgə tədbir keçiribAzərbaycan xalqının Ümummilli Lideri Heydər Əliyevin anadan olmasının 101-ci ildönümü və Azərbaycanda 2024-cü ilin "Yaşıl dünya naminə həmrəylik ili" elan edilməsi haqqında Azərbaycan Prezidentinin 2023-cü il 25 dekabr tarixli Sərəncamının icrası ilə əlaqədar Ağcabədi rayonunda Hərbi Prokurorluğun rəhbər vəzifəli şəxsləri və Müdafiə Nazirliyinin yüksək rütbəli hərbi qulluqçuları birgə tədbir keçirib.
Ağcabədi rayonunda Hərbi Prokurorluq və Müdafiə Nazirliyi birgə tədbir keçiribAğcabədi rayonunda Hərbi Prokurorluq və Müdafiə Nazirliyi birgə tədbir keçiribAğcabədi rayonunda Hərbi Prokurorluq və Müdafiə Nazirliyi birgə tədbir keçiribAğcabədi rayonunda Hərbi Prokurorluq və Müdafiə Nazirliyi birgə tədbir keçiribAğcabədi rayonunda Hərbi Prokurorluq və Müdafiə Nazirliyi birgə tədbir keçiribAğcabədi rayonunda Hərbi Prokurorluq və Müdafiə Nazirliyi birgə tədbir keçiribAğcabədi rayonunda Hərbi Prokurorluq və Müdafiə Nazirliyi birgə tədbir keçiribAğcabədi rayonunda Hərbi Prokurorluq və Müdafiə Nazirliyi birgə tədbir keçiribAğcabədi rayonunda Hərbi Prokurorluq və Müdafiə Nazirliyi birgə tədbir keçiribAğcabədi rayonunda Hərbi Prokurorluq və Müdafiə Nazirliyi birgə tədbir keçiribAğcabədi rayonunda Hərbi Prokurorluq və Müdafiə Nazirliyi birgə tədbir keçiribAğcabədi rayonunda Hərbi Prokurorluq və Müdafiə Nazirliyi birgə tədbir keçiribAğcabədi rayonunda Hərbi Prokurorluq və Müdafiə Nazirliyi birgə tədbir keçiribAğcabədi rayonunda Hərbi Prokurorluq və Müdafiə Nazirliyi birgə tədbir keçirib