Xalq artistinin səhhəti necədir? - Ailəsindən açıqlama
Xalq artisti Ənvər Həsənovun səhhətində heç bir irəliləyiş yoxdur. xəbər verir ki, bu barədə Qaynarinfo-ya açıqlamasında aktyorun qızı Aytən Həsənova məlumat verib. Onun sözlərinə görə, edilən müalicələrin təsiri görünmür:. "Nə düzəlir, nə də dəyişir, olduğu kimi qalıb. Səhhəti heç yaxşı deyil
Fuad Poladovun adı bu küçəyə verilib - FOTO
Görkəmli teatr və kino aktyoru, mərhum Xalq artisti Fuad Poladovun adı əbədiləşdirilib. -a istinadən yazır ki, Fuad Poladovun adı Bakının Yasamal rayonundakı küçələrdən birinə verilib. Hazırda Fuad Poladov küçəsi Yeni Yasamal qəsəbəsindəki 7-ci Alatava adlandırılan ərazidən keçir. Lakin sakinlər küçəni
Xalq artisti Ənvər Həsənovun vəziyyəti ağırlaşıb
"Son üç-dörd gündür atamın vəziyyəti ağırlaşıb". xəbər verir ki, bunu APA-ya açıqlamasında Xalq artisti Ənvər Həsənovun qızı deyib. O bildirib ki, Ənvər Həsənov hazırda özündə deyil, hərəkət qabiliyyətini tamamilə itirib:. "Xəstəxanadan evə buraxılandan sonra bizim köməyimizlə evdə hərəkə
Bakıda bu rəssamın əsəri 10 min dollara satışa çıxarıldı
Azərbaycanlı rəssam Şahin Quliyevin "Reformasiya" adlı əsəri satışa çıxarılıb. xəbər verir ki, kətan üzərində yağlı boya ilə işlənmiş bu sənət əsəri 10 00 ABŞ dolları dəyərində qiymətləndirilib. Rəsmi gənc kolleksiyaçı Nicat Azayev satışa təqdim edib. Kolleksiyaçı Nicat Azayev, rəssamın b
27 fevral
Rasim Balayevdən Xalq artistinə sərt cavab: "Səbəbini bilmir?"
Azərbaycan Kinematoqrafçılar İttifaqının sədri, Xalq artisti Rasim Balayev həmkarı Şeyx Əbdül Mahmudbəyovun onunla bağlı gileylərinə aydınlıq gətirib. Sədr Qaynarinfo-ya açıqlamasında aktyorun 80 illik yubileyini təbrik etmədiyini etiraf edib:. "Bəs, həmin aktyordan soruşmadınız ki, Rasim Balayevi