"Yuventus" klubunun yeni baş məşqçisi Roberto Mançini olacaq?
"Yuventus" klubunun yeni baş məşqçisi Roberto Mançini olacaq?"Yuventus" klubunda baş məşqçi dəyişikliyi ehtimalı yüksəlib.
Oxu.Az "Goal" nəşrinə istinadən xəbər verir ki, Tyaqo Mottanın qovulması və Roberto Mançininin təyinatı baş tuta bilər.
Qeyd edək ki, artıq Roberto Mançini ilə dördaylıq müqavilə barədə razılıq əldə edilib.
İdman   Baxılıb: 310   Tarix: 22 mart 2025
Futbol üzrə üçqat dünya çempionu Pele bir-iki gün ərzində xəstəxanadan evə buraxılacaq. Bu barədə braziliyalı futbol əfsanəsinin qızı Keli Nasimenta özünün "Instagram" səhifəsində bildirib. Onun sözlərinə görə, əməliyyatdan sonra Pele yaxşı vəziyyətdədir, ağrısı yoxdur və əhvali-ruhiyyəsi yaxşıdır
Azərbaycan idmançısı ermənini nokauta saldı
I MDB Oyunlarında tayboks idman növündə mübarizəyə start verilib. xəbər verir ki, 63.5 kq çəki dərəcəsində yer alan Azərbaycan təmsilçisi Mahir Əsədzadə ilk görüşdə Ermənistandan olan Alen İsraelyanla qarşılaşıb. İlk dəqiqələrdən rəqibinə güclü zərbələr endirən Əsədzadəyə qələbə üçün cəmi 2 dəqiqə 3
Beynəlxalq İdman Araşdırmaları Mərkəzi (CIES Football Observatory) Avropanın aparıcı futbol liqalarında cari mövsüm öncəsi yeni heyətin formalaşdırılması üçün ən çox pul xərcləyən klubların reytinqini tərtib edib. Bir çox gözləntilərin əksinə olaraq, PSJ siyahıda yalnız üçüncü olub. İlk pilləni 1.0