"Yuventus"un idman direktoru Kristiano Cuntoli baş məşqçi Tiaqo Mottanın gələcəyi ilə bağlı fikirlərini bölüşüb. -ın xarici mediaya istinadla xəbərinə görə, funksioner əmin edib ki, italiyalıya etibar krediti hələ də tükənməyib. "Tyaqo Motta ilə əməkdaşlığı davam etdirəcəyik, ona güvənirik
Bu olsa, Ronaldo Corcina ilə evlənəcək
"Qızıl top"un beşqa qalibi Kriştiano Ronaldo Corcina Rodrigeslə evlənmək üçün mükəmməl anı gözlədiyini açıqlayıb. Ronaldo "Netflix" realiti-şousunda "I Am Georgina"da deyib. 40 yaşlı futbolçu ilə 31 yaşlı model 2016-cı ildən birlikdədir. Onların yeddi yaşlı Alana və ik
Messi "Barselona" formasını TAPDALADI - VİDEO
İnter Mayami"nin ulduzu Lionel Messi "Atlanta Yunayted"lə matç öncəsi yaşanan anlarla diqqət çəkib. xəbər verir ki, meydanda isinmə hərəkətləri edərkən azarkeşlərdən biri onun qarşısına "Barselona" forması atıb. Lakin Messi nə formaya reaksiya verib, nə də onu yerdən götürüb
Səudiyyə Ərəbistanı klubu "Barselona"nın futbolçusu üçün 100 milyon avro ödəməyə hazırdır
Səudiyyə Ərəbistanının "Əl-Hilal" klubu İspaniya təmsilçisi "Barselona"da çıxış edən Rafinya üçün 100 milyon avro ödəməyə hazırdır. "Report" xəbər verir ki, bu barədə "Relevo" nəşri məlumat yayıb. İddiaya görə, onlar 28 yaşlı braziyalı vingerə 15 milyon avro maa
9 mart
Azərbaycan millisi yoldaşlıq görüşündə Belarusa məğlub olub. Masazırdakı "Bank Respublika Arena"da keçirilən matç rəqib komandanın 2:0 hesablı qələbəsi ilə yekunlaşıb. Qolları Pavel Zabelin (59) və Nikita Demçenko (78) Azərbaycan yığmasının qapısından keçirib. Qeyd edək ki, Fernandu Santuşu