Ruben Vardanyanın cinayət işi üzrə məhkəmə baxışı başlayıb
Müharibə qanunlarını və adətlərini pozma, terrorçuluq, terrorçuluğu maliyyələşdirmə və digər maddələrlə təqsirləndirilən Ruben Vardanyanın cinayət işi məhkəmənin baxış iclası başlayıb. "Report"a istinadən xəbər verir ki, Bakı Məhkəmə Kompleksində Bakı Hərbi Məhkəməsinin hakimi Zeynal Ağayevi
17 fevralÇingiz Mehdiyev həbs edilmədi - Əmlakları da özündə qalacaq
Bakı Şəhər Halqası əməliyyat şirkətinin "Formula 1"in təşkili üçün ayrılmış dövlət vəsaitini mənimsəməkdə və cinayət yolu ilə ələ keçirilmiş pulları leqallaşdırmaqda ittiham olunan keçmiş şöbə rəisi Çingiz Mehdiyevin məhkəmə araşdırması başa çatıb. "Qafqazinfo"nun məlumatına görə
17 mart"Tufan olacaq, hər yer dağılacaq, bir mən qalacağam..."
Masallı rayonunda ötən ilin mayında qisas məqsədilə törədilən qətlin məhkəməsi hökmsüz başa çatıb. "Qafqazinfo"nun məlumatına görə, təqsirləndirilən şəxsin psixoloji vəziyyəti ona cəza təyin edilməsini mümkünsüz edib. Hadisə ötən ilin may ayında Qasımlı kəndində yerləşən kafelərin birində ba
20 martFazil Mustafaya sui-qəsd edənlərlə bağlı YENİ QƏRAR
Deputat Fazil Mustafaya sui-qəsdə cəhd etməkdə təqsirləndirilən Emin Əliyarov, Rəşad Əhmədov, Azər Səricanov, Elşad Əsgərov və Səbuhi Şirinovun və zərərçəkən Fazil Mustafanın hökmdən verilən apellyasiya şikayəti üzrə məhkəmə prosesi yekunlaşıb. APA-ya istinadən xəbər verir ki, bu gün Bakı Apellyasiy
17 fevralBakıda tanınmış model həbs olundu
Model Çelsi Baxşıyeva həbs edilib. "Report"a istinadən xəbər verir ki, o, xırda xuliqanlıqda təqsirləndirilib və məhkəmə 30 sutka həbsinə qərar verib. Çelsi Baxşıyeva barəsində İnzibati Xətalar Məcəlləsinin 510-cu maddəsi ilə ittiham irəli sürülüb