Bir dəqiqədə beş qırmızı vərəqə göstərilən oyun barədə AFFA QƏRAR VERDİ
Region Liqasında keçirilən qalmaqallı İCBFA - "Xudat City" oyununda baş verənlərə hüquqi qiymət verilib. xəbər verir ki, AFFA-nın İntizam Komitəsi görüşün 80-ci dəqiqəsində yaşananları müzakirə edərək müvafiq qərarlar verib. Həmin vaxt təcavüzkar davranışa görə 5 futbolçu qırmızı vərəqə il
27 mart"Fransadan 0:10 hesablı məğlubiyyətin əvəzini çıxacağıq"
Futbolçularımız 0:10 hesablı məğlubiyyətin əvəzini çıxacaqlar. Biz Fransanı hansısa ildə udacağıq. xəbər verir ki, bu sözləri Teleqraf-a açıqlamasında Azərbaycan milli komandasının sabiq məşqçisi Ağasəlim Mircavadov deyib. Veteran futbolçu yığmanın 2026-cı il dünya çempionatının seçmə mərhələsində Fransay
24 martBu gün seçmə mərhələnin ilk oyunları keçiriləcək - DÇ-2026
Bu gün futbol üzrə 2026-cı il dünya çempionatının seçmə mərhələsində Avropa zonası üzrə görüşlər start götürəcək. "Qafqazinfo" xəbər verir ki, ilk oyun günündə 6 qarşılaşma keçiriləcək. Matçlar G, H və K qruplarında baş tutacaq. Qeyd edək ki, Azərbaycan millisinin yer aldığı D qrupunun oyunlar
21 martİkardi və Nara rəsmən boşandı
"Qalatasaray"ın futbolçusu Mauro İkardi ilə həyat yoldaşı Vanda Nara boşanıb. Axşam.az xəbər verir ki, cütlük arasında uzun müddətdir davam edən qalmaqallı məhkəmə bitib. Onlar rəsmi şəkildə ayrılıblar. İkardi ilə Nara arasındakı uşaqlarının qəyyumluğu və əmlak bölgüsü ilə bağlı məhkəməsi is
21 martRonaldonun 40 yaşında formada qalmasına kömək edən yeməyi
"Əl-Nəsr" və Portuqaliya millisinin hücumçusu Kriştiano Ronaldo qastronomik üstünlüklərini bölüşüb. -ın xarici mediaya istinadla xəbərinə görə, 40 yaşlı portuqaliyalının formada qalmasına kömək edən sevimli yeməyi Bacalhau à Brasdır. Bu, doğranmış duzlu balıq, soğan, xırda doğranmış qızardılmı
20 mart"Bavariya"nın sabiq prezidenti vəfat etdi
"Bavariya" klubunun keçmiş prezidenti Frits Şerer Münhendə 86 yaşında vəfat edib. xəbər verir ki, bu barədə klubun rəsmi saytında məlumat yayılıb. Onun ölüm səbəbi açıqlanmayıb. Şerer klubun rəhbərliyində 30 ildən çox işləyib, xəzinədar (1979-1985), prezident (1985-1994) və vitse-preziden
16 martAzərbaycan millisi 2025-ci ildəki ilk oyununa çıxacaq
Bu gün futbol üzrə Azərbaycan milli komandası yoldaşlıq görüşündə Haiti yığması ilə qarşılaşacaq. Qaynarinfo xəbər verir ki, rəqibini Mehdi Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionunda qəbul edəcək yığma 2025-ci ildəki ilk oyununda qələbə qazanmaq niyyətindədir. Qarşılaşmanı Kadir Sağlamın başçılıq etdiy
22 mart"Liverpul" Salahı buraxmır
"Liverpul" müdafiəçi Trent Alexander-Arnoldun gedişi ilə bağlı şayiələr fonunda komandanın hücumçusu Məhəmməd Salahla yeni müqavilə üzrə danışıqlara başlayıb. xarici mediaya istinadla bildirir ki, klub rəhbərliyi Salaha sərfəli müqavilə təklif edib, danışıqlar müsbət şəkildə davam edir. Misirl