Azərbaycanda bir neçə xəstəxananın ləğvinə başlanıldı
Nazirlər Kabinetinin "Azərbaycan Dəmir Yolları" QSC-nin (ADY) tibb müəssisələrinin aidiyyəti dövlət orqanlarının tabeliyinə və sərəncamına verilməsi haqqında 21 avqust 2024-cü il tarixli qərarına uyğun olaraq dəmir yolu xəstəxanalarının ləğv edilməsinə başlanılıb. -ın xəbərinə görə, bu barəd
Prezident Fərman imzaladı
Bəzi ərzaq məhsulları ucuzlaşa bilər (VİDEO)
Bir sıra ərzaq məhsullarının ucuzlaşacağı gözlənilir. -ın məlumatına görə, "Nazirlər Kabineti "Dövlət ehtiyatları üçün malların tədarükü, saxlanılması, buraxılması və uçotu qaydaları"nı təsdiq edib. İqtisadçı Rəşad Həsənov bildirib ki, yeni sənədə əsasən, istehlak bazarında qiymətləri
"Bu ilin iki ayında Azərbaycana gələn turistlərin sayı əvvəlki ilin eyni dövrü ilə müqayisədə 0.7 faiz azalaraq 338 min 600 nəfər olub. Ötən ilin müvafiq dövrü ilə müqayisədə İsraildən gələnlərin sayı 3,9 dəfə, Tacikistandan - 1,9 dəfə, Çindən - 1,8 dəfə, İspaniyadan - 1,7 dəfə, İordaniyadan - 44,
Qızıl almaq istəyənlərin nəzərinə - Aldadıla bilərsiniz (VİDEO)
Qızılın içindən dəmir çıxdığına dair görüntülər yayılıb. Qaynarinfo xəbər verir ki, sosial şəbəkələrdə yayılan görüntülərdə iddia edilir ki, qızılın içindən dəmir çıxıb. Qeyd edilir ki, çəkisi qızılla birlikdə hesablansa da, içərisindəki başqa metaldır. Paylaşıma yazılan şərhlərdə də bunu təsdiqləyə