Bakıda binalarda liftlərin ehtiyyat hissələri belə oğurlanıb - VİDEOBakının Xətai rayonunda binalarda liftlərin ehtiyyat hissələrini və zirzəmilərdən keçən elektrik xəttlərini oğurlayan şəxs saxlanılıb.
Daxili İşlər Nazirliyinin Mətbuat xidmətindən Sonxeber.az-a verilən məlumata görə, Xətai Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşlarının həyata keçirdikləri əməliyyat zamanı qeyd edilən hadisələri etməkdə şübhəli bilinən Elvin Alıyev tutulub.
Araşdırma zamanı onun Xətai rayonu ilə yanaşı paytaxtın digər rayonlarında da analoji hadisələr etdiyi məlum olub.
Qeyd edək ki, saxlanılan şəxsin etdiyi oğurluqların bir neçəsi binlarda quraşdırılan təhlükəsizlik kameraları vaitəsi ilə də görüntülənib.
Faktla bağlı Xətai Rayon Polis İdarəsində Elvin Alıyev barəsində araşdırmalar davam etdirilir. Onun qanunsuz hərəkətlərindən zərərçəkən başqa vətəndaşlar varsa polis orqanlarına müraciət edə bilərlər.
Sosial   Baxılıb: 747   Tarix: 17 sentyabr 2021
Azərbaycanın bütün məscidlərində martın 30-da Ramazan bayramı münasibətilə bayram namazları qılınacaq. xəbər verir ki, bununla bağlı Qafqaz Müsəlmanları İdarəsi (QMİ) məlumat yayıb. Qeyd edilib ki, Bakıda Əjdərbəy məscidində bayram namazının vaxtı saat 08.00, Təzəpir məscidində 09.00-a təyin edilib
Şəmkiri üfunət bürüdü: Əhali narazıdır, sahibkar isə ittihamlarla razılaşmır
Son günlər Şəmkir şəhərində yayılan xoşagəlməz qoxu sakinlərin ciddi narahatlığına səbəb olub. -a istinadən xəbər verir ki, bir qrup şəhər sakini problemin həlli üçün artıq rayon İcra Hakimiyyətinə şikayət etdiklərini bildiriblər. Onların sözlərinə görə, üfunətin yayılmasına səbəb Elxan Əliyev adlı sahibkar