Heydər Əliyevin 100 illiyinə həsr olunan Beynəlxalq Boks turniri keçirilib
Heydər Əliyevin 100 illiyinə həsr olunan Beynəlxalq Boks turniri keçirilibKarapapak Fight Club&Promotion və Musa Paşam Promotion-un birgə təşkilatçılığı ilə Ulu öndər Heydər Əliyevin 100 illik yubileyinə həsr olunmuş Beynəlxalq Boks turniri keçirilmişdir.
Heydər Əliyevin 100 illiyinə həsr olunan Beynəlxalq Boks turniri keçirilibHeydər Əliyevin 100 illiyinə həsr olunan Beynəlxalq Boks turniri keçirilibHeydər Əliyevin 100 illiyinə həsr olunan Beynəlxalq Boks turniri keçirilibHeydər Əliyevin 100 illiyinə həsr olunan Beynəlxalq Boks turniri keçirilibHeydər Əliyevin 100 illiyinə həsr olunan Beynəlxalq Boks turniri keçirilibHeydər Əliyevin 100 illiyinə həsr olunan Beynəlxalq Boks turniri keçirilibHeydər Əliyevin 100 illiyinə həsr olunan Beynəlxalq Boks turniri keçirilibHeydər Əliyevin 100 illiyinə həsr olunan Beynəlxalq Boks turniri keçirilibHeydər Əliyevin 100 illiyinə həsr olunan Beynəlxalq Boks turniri keçirilibHeydər Əliyevin 100 illiyinə həsr olunan Beynəlxalq Boks turniri keçirilibHeydər Əliyevin 100 illiyinə həsr olunan Beynəlxalq Boks turniri keçirilibHeydər Əliyevin 100 illiyinə həsr olunan Beynəlxalq Boks turniri keçirilibHeydər Əliyevin 100 illiyinə həsr olunan Beynəlxalq Boks turniri keçirilibHeydər Əliyevin 100 illiyinə həsr olunan Beynəlxalq Boks turniri keçirilibHeydər Əliyevin 100 illiyinə həsr olunan Beynəlxalq Boks turniri keçirilib