Gələcək ərini zibillikdə tapıb - qeyri-adi SEVGİ HEKAYƏSİ
Gələcək ərini zibillikdə tapıb - qeyri-adi SEVGİ HEKAYƏSİƏr və arvad zibilxanada təsadüfi görüşün onların qarşılıqlı sevgisinə səbəb olması haqqında hekayələrini bölüşüblər.
Lent.az-ın xarici mediaya istinadən məlumatına görə, 39 yaşlı Erin Şeffild və əri 35 yaşlı Deyv 2009-cu ildə Nyu-Yorkun Buffalo şəhərində zibillikdə tanış olublar.
Gələcək ərini zibillikdə tapıb - qeyri-adi SEVGİ HEKAYƏSİDeyv şəhərdə Buffalo Universitetində mexaniki mühəndis olmaq üçün təhsil alıb, Erin isə velosiped mağazasında işə başlamaq üçün oraya yenicə köçübmüş. 2020-ci ildə nişanlanan, 2021-ci ildə ailə həyatı quran və apreldə ilk övladlarını gözləyən cütlük ehtiraslı romantikalarının hekayəsini paylaşıb.
"Mən kollecdə zibil qutusunda nələrsə axtarmağa başladım. Deyv də orada idi. Mən təzəcə Buffaloya köçmüşdüm və tək başıma zibilliyə getməyə başlamışdım", - Erin deyib.
Gələcək ərini zibillikdə tapıb - qeyri-adi SEVGİ HEKAYƏSİZibil həvəskarı Deyv, Erin üçün əsl təzə bir nəfəs olub, çünki zibil yığma ehtirasını mümkün tərəfdaşlarına izah etməyə çalışıb. Bir neçə ay birlikdə dostluq münasibətlərindən sonra romantik bir cütlük olublar və dənizin dibində tapılan əşyalarla ticarət etməyə başladıqları zaman ortaq maraqları əlavə gəlir mənbəyinə çevrilib.
Universitetin yaxınlığındakı zibil qutularında dərsliklər, bahalı kalkulyatorlar, dəftərxana ləvazimatları və çamaşır yuyucu vasitələr tapıblar. Pandemiya başladıqdan sonra zibil qutularında daha çox dəyərli şeylər tapıblar. Deyv, güllərdən əlavə sevgilisinə qəhvə kupaları, şamdanlar, şamlar və çiçək qabları verdiyini söyləyib. Hətta gələcək övladları üçün zibil içərisində əşyalar tapmağı bacarıblar.
Bundan əlavə, cütlük öz bizneslərini qurmağa qərar veriblər. Sosial media satışlarından kənarda üfüqləri genişləndirərək, "itirilmiş mallar" adlı bir şirkət quraraq zibil qutularından tapdıqlarını təklif edəcəklər.