"Dayanıqlı inkişaf və iqlim dəyişikliyi media prespektivində" mövzusunda ilk təlim keçilib
"Dayanıqlı inkişaf və iqlim dəyişikliyi media prespektivində" mövzusunda ilk təlim keçilib13 mart 2024-cü il tarixində Medianın İnkişafı Agentliyinin və ADA Universiteti İnkişaf və Diplomatiya İnstitutunun birgə təşkilatçılığı ilə BMT-nin İqlim Dəyişmələri üzrə Çərçivə Konvensiyasının Tərəflər Konfransının 29-cu sessiyasının (COP29) işıqlandırılmasında aktiv iştirak edəcək ingilisdilli jurnalistlər üçün silsilə təlimlər çərçivəsində "Dayanıqlı inkişaf və iqlim dəyişikliyi media perspektivində" mövzusunda ilk təlim keçilib.
"Dayanıqlı inkişaf və iqlim dəyişikliyi media prespektivində" mövzusunda ilk təlim keçilib"Dayanıqlı inkişaf və iqlim dəyişikliyi media prespektivində" mövzusunda ilk təlim keçilib"Dayanıqlı inkişaf və iqlim dəyişikliyi media prespektivində" mövzusunda ilk təlim keçilib"Dayanıqlı inkişaf və iqlim dəyişikliyi media prespektivində" mövzusunda ilk təlim keçilib"Dayanıqlı inkişaf və iqlim dəyişikliyi media prespektivində" mövzusunda ilk təlim keçilib"Dayanıqlı inkişaf və iqlim dəyişikliyi media prespektivində" mövzusunda ilk təlim keçilib"Dayanıqlı inkişaf və iqlim dəyişikliyi media prespektivində" mövzusunda ilk təlim keçilib"Dayanıqlı inkişaf və iqlim dəyişikliyi media prespektivində" mövzusunda ilk təlim keçilib"Dayanıqlı inkişaf və iqlim dəyişikliyi media prespektivində" mövzusunda ilk təlim keçilib