Zakir Həsənov azad edilmiş ərazilərə dair göstərişlər verdi - FOTO/VİDEO
Zakir Həsənov azad edilmiş ərazilərə dair göstərişlər verdi - FOTO/VİDEOMüdafiə Nazirliyinin rəhbərliyi Hərbi Polis İdarəsinin yaranmasının 32-ci ildönümü münasibətilə Gəncə hərbi polis bölməsində keçirilən tədbirdə iştirak edib.
Zakir Həsənov azad edilmiş ərazilərə dair göstərişlər verdi - FOTO/VİDEOZakir Həsənov azad edilmiş ərazilərə dair göstərişlər verdi - FOTO/VİDEOZakir Həsənov azad edilmiş ərazilərə dair göstərişlər verdi - FOTO/VİDEOZakir Həsənov azad edilmiş ərazilərə dair göstərişlər verdi - FOTO/VİDEOZakir Həsənov azad edilmiş ərazilərə dair göstərişlər verdi - FOTO/VİDEOZakir Həsənov azad edilmiş ərazilərə dair göstərişlər verdi - FOTO/VİDEOZakir Həsənov azad edilmiş ərazilərə dair göstərişlər verdi - FOTO/VİDEOZakir Həsənov azad edilmiş ərazilərə dair göstərişlər verdi - FOTO/VİDEOZakir Həsənov azad edilmiş ərazilərə dair göstərişlər verdi - FOTO/VİDEOZakir Həsənov azad edilmiş ərazilərə dair göstərişlər verdi - FOTO/VİDEOZakir Həsənov azad edilmiş ərazilərə dair göstərişlər verdi - FOTO/VİDEOZakir Həsənov azad edilmiş ərazilərə dair göstərişlər verdi - FOTO/VİDEOZakir Həsənov azad edilmiş ərazilərə dair göstərişlər verdi - FOTO/VİDEO