Diaqnoz Tibb Mərkəzi barəsində inzibati protokol tərtib edildi
Diaqnoz Tibb Mərkəzi barəsində inzibati protokol tərtib edildi"Diaqnoz Tibb Mərkəzi" MMC-yə inzibati protokol yazılıb.
Pravda.az-ın xəbərinə görə, protokol müvafiq qurum tərəfindən İnzibati Xətalar Məcəlləsinin 347-ci (Hüquqi şəxsin mülkiyyətində və ya istifadəsində, yaxud dövlət qurumunun istifadəsində olan nəqliyyat vasitəsini inzibati xətanın törədilməsi zamanı idarə etmiş fiziki şəxs haqqında məlumatın səlahiyyətli orqanın (vəzifəli şəxsin) bu barədə sorğusu daxil olduğu vaxtdan 5 gün müddətində verilməməsinə görə vəzifəli şəxslər yüz əlli manat məbləğində, hüquqi şəxslər üç yüz manat məbləğində cərimə edilir) maddəsinə əsasən tərtib olunub.
İş Xətai Rayon Məhkəməsinin hakimi Bəxtiyar Məmmədovun sədrliyi ilə araşdırılacaq.
Sosial   Baxılıb: 1001   Tarix: 23 may 2024
İcra başçısı köməkçisini işdən çıxarıb şəhərə "mer" təyin etdi (FOTO)
Azərbaycan Prezidenti: "Bizim Serbiya ilə gələcək üçün də açıq-aydın planlarımız var"
Prezident İlham Əliyev Serbiya Prezidenti Aleksandar Vuçiçlə mətbuata bəyanatında iki ölkənin gələcəklə bağlı planlarından danışıb. BİG.AZ AZƏRTAC xəbər verir ki, dövlətimizin başçısı bununla bağlı deyib:. "Bizim gələcək üçün də açıq-aydın planlarımız var. Bunlar həm siyasi, həm iqtisadi, energetik