Prezident İlham Əliyev Ramazan bayramı münasibətilə Azərbaycan xalqını təbrik edib. xəbər verir ki, təbrikdə deyilir:. "Hörmətli həmvətənlər!. Sizi mübarək Ramazan bayramı münasibətilə səmimi-qəlbdən təbrik edir, hər birinizə ən xoş arzu və diləklərimi yetirirəm. Müqəddəs kitabımız Qurani-Kərimi
Alyona Əliyeva Novruz bayramı ilə bağlı paylaşım edib
Prezident İlham Əliyevin gəlini Alyona Əliyeva sosial media hesabında Novruz bayramı ilə bağlı paylaşım edib. xəbər verir ki, paylaşımda deyilir:. "Novruz Bayramınız Mübarək!. Baharın gəlişi bolluq, ruzi və sevinc gətirsin. Qoy süfrəniz bərəkətli, eviniz xoşbəxtlik dolu olsun
İlham Əliyev Valentina Matviyenkonun rəhbərlik etdiyi nümayəndə heyətini qəbul edib
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev martın 17-də Rusiya Federasiyası Federal Məclisi Federasiya Şurasının sədri Valentina Matviyenkonun rəhbərlik etdiyi nümayəndə heyətini qəbul edib. AZƏRTAC xəbər verir ki, görüşdə Azərbaycan ilə Rusiya arasında parlamentlərarası əlaqələr, siyasi, iqtisadi
Azərbaycan azad olunmuş torpaqların bərpasını öz vəsaiti hesabına bərpa edir
Prezident İlham Əliyevin müdrik rəhbərliyi ilə Azərbaycan ərazi bütövlüyünü və dövlət suverenliyini öz gücü hesabına bərpa etdi. Dövlətimizin başçısının müəyyənləşdirdiyi balanslaşdırılmış, milli maraqlarımıza söykənən müstəqil xarici siyasət kursu ölkəmizə beynəlxalq münasibətlər sistemində böyük hörmə
Ərdoğandan gözlənilən açıqlama gəldi - Video
Türkiyə Prezidenti Rəcəb Tayyib Ərdoğan İstanbul Böyükşəhər Bələdiyyəsi barəsində genişmiqyaslı korrupsiya əleyhinə aparılan əməliyyat çərçivəsində Əkrəm İmamoğlunun saxlanılmasından danışıb. "Qafqazinfo" xəbər verir ki, ölkə başçısı bu barədə Ədalət və İnkişaf Partiyasının (AKP) keçmiş millə