"Neftçi" - "Qarabağ" oyunu təxirə salındı - Razılıq əldə olundu
Ölkəmizi Çempionlar Liqasında təmsil edən "Qarabağ" klubunun rəsmi müraciətinə "Neftçi" razılıq verib. "Qafqazinfo" PFL-in saytına istinadən xəbər verir ki, razılıqla bağlı rəsmi cavabı əsasında Misli Premyer Liqasının 21-ci turunun 21 fevral tarixinə nəzərdə tutulmuş "Neftçi"
12 fevralNəriman Axundzadə üçün təklif var - Xaricə gedir
Bir müddətdir "Qarabağ"ın gənc forvardı Nəriman Axundzadənin klubdan ayrılacağı ilə bağlı xəbərlər yayılır. "Qafqazinfo"nun əldə etdiyi məlumata görə, həqiqətən hücumçu üçün xarici klublardan təkliflər var. Hazırda tərəflər arasında danışıqlar intensivləşib. Əgər maddi məsələlərd
6 fevralBəhlulun Çin klubuna transferi baş tutmadı
Azərbaycan millisinin və "Qarabağ"ın oyunçusu Bəhlul Mustafazadənin Çinin "Şençjen Penq Siti" klubuna keçidi baş tutmayıb. "Qafqazinfo" xəbər verir ki, buna səbəb Asiya təmsilçisinin müdafiəçinin dərhal komandaya qoşulmasını istəməsi olub. Belə ki, "Şençjen Penq Siti"
6 fevral"Deyirlər ki, Qurban, sənin futboldan başın çıxmır"
12 fevralQış Olimpiya Oyunlarının açılış mərasimi keçirilib - Fotolar
İtaliyanın Milan şəhərində 2026-cı il Qış Olimpiya Oyunlarının açılış mərasimi keçirilib. "Qafqazinfo" xəbər verir ki, tədbir San Siro stadionunda baş tutub. Mərasim zamanı ölkələrin idmançılarının paradı olub. Azərbaycan yığmasının üzvləri də arenaya daxil olublar. Azərbaycan millisinin bayraqdarlar