Braziliyalı xizəkçi ölkəsinə ilk Olimpiya qızılını gətirdi
Braziliyalı dağ xizəkçisi Lukas Pinyeyro Broten ölkəsinin idman salnaməsində yeni səhifə açaraq, Qış Olimpiya Oyunlarının qızıl medalını qazanan ilk idmançı kimi adını tarixə yazdırıb. xəbər verir ki, nəhəng slalom yarışlarında bütün rəqiblərini geridə qoyan Broten fəxri kürsünün ən yüksək pilləsin
WBO heç bir məğlubiyyəti olmayan boksçunu diskvalifikasiya etdi
Qazaxıstan nümayəndəsi Janibek Alimxanulı antidopinq qaydalarını pozduğuna görə Dünya Boks Təşkilatı (WBO) tərəfindən bir il müddətinə diskvalifikasiya edilib. -ın xəbərinə görə, bu barədə təşkilatın mətbuat xidmətindən məlumat verilib. Diskvalifikasiya müddəti 2 dekabr 2025-ci ildən hesablanır. WB
"Neftçi" - "Qarabağ" oyunu təxirə salındı - Razılıq əldə olundu
Ölkəmizi Çempionlar Liqasında təmsil edən "Qarabağ" klubunun rəsmi müraciətinə "Neftçi" razılıq verib. "Qafqazinfo" PFL-in saytına istinadən xəbər verir ki, razılıqla bağlı rəsmi cavabı əsasında Misli Premyer Liqasının 21-ci turunun 21 fevral tarixinə nəzərdə tutulmuş "Neftçi"
"Qarabağ"ın oyununa satılan biletlərin sayı açıqlandı
UEFA Çempionlar Liqasının pley-off mərhələsində Bakıda baş tutacaq "Qarabağ" - "Nyukasl" (İngiltərə) matçına 27 500 bilet satılıb. xəbər verir ki, bu barədə klubun Mətbuat xidməti məlumat yayıb. Qeyd edək ki, görüş fevralın 18-i saat 21:45-də Tofiq Bəhramov adına Respublika Stadionund
Sabiq "Barselona"lı Nərimanın komanda yoldaşı oldu
Azərbaycan yığmasının üzvü Nəriman Axundzadənin çıxış edəcəyi ABŞ-nin "Kolambus Kru" klubu yeni transfer edib. "Qafqazinfo" xəbər verir ki, komanda "Barselona"nın sabiq futbolçusu Andre Qomeşi heyətinə qatıb. Bu barədə klubun rəsmi saytı məlumat yayıb. Onunla növbəti ili
Bu axşam UEFA Çempionlar Liqasının pley-off mərhələsinin ilk oyunları çərçivəsində Azərbaycan təmsilçisi "Qarabağ" İngiltərənin "Nyukasl" klubu ilə qarşılaşacaq. "Qafqazinfo" xəbər verir ki, Tofiq Bəhramov adına Respublika Stadionunda keçiriləcək görüş saat 21:45-də başlayacaq
"Qarabağ" - "Nyukasl" oyununu bu hakimlər idarə edəcək
UEFA Çempionlar Liqasının pley-off mərhələsində Bakıda "Qarabağ" və İngiltərənin "Nyukasl" komandaları arasında keçiriləcək ilk oyununun hakim təyinatları açıqlanıb. Qaynarinfo xəbər verir ki, qarşılaşma Norveçdən olan hakimlər briqadasına tapşırılıb. Baş hakim Espen Eskosa Yan-Eri
"Nyukasl" Bakıya gəlir - Fotolar
Sabah Çempionlar Liqasının pley-off mərhələsinin ilk oyunları çərçivəsində "Qarabağ"la qarşılaşacaq "Nyukasl" Bakıya doğru yola düşüb. "Qafqazinfo" xəbər verir ki, bu barədə klubun mətbuatı məlumat yayıb. Bu gün saat 20:30-da İngiltərə təmsilçisinin baş məşqçisi Eddi Haunu
"Qarabağ" - "Nyukasl" matçının biletləri bu gün satışa çıxacaq
UEFA Çempionlar Liqasının pley-off mərhələsində keçiriləcək "Qarabağ" - "Nyukasl" matçının biletləri bu gün, saat 12:00-da satışa çıxacaq. Bu barədə "Qafqazinfo"ya Azərbaycan təmsilçisindən məlumat verilib. Standart biletlərin qiymətləri 10, 15, 25, 35, 40, 50, 75 manat