Qubadakı dəhşətli qəzada ölənlərdən ikisinin kimliyi bilindi - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEO
Qubadakı dəhşətli qəzada ölənlərdən ikisinin kimliyi bilindi - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOSəhər saatlarında Quba rayonunun Alekseyevka kəndində baş verən qəza nəticəsində ölənlərdən ikisinin şəxsiyyəti məlum olub.
Oxu.Az-ın əldə etdiyi məlumata görə, bunlar sürücü Nurlan Süleymanov və sərnişin Məmmədhəsən Əkbərovdur.
Avtomobildə olan şəxslər N. Süleymanovun 24 avqustda təşkil etdiyi ad günü mərasimindən qayıdırmışlar.
Qəzada ölən üç qadının şəxsiyyəti hələlik məlum deyil.
Qeyd edək ki, M. Əkbərov rayondakı toy mərasimlərində operator kimi çalışıb.
Qubadakı dəhşətli qəzada ölənlərdən ikisinin kimliyi bilindi - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOQubadakı dəhşətli qəzada ölənlərdən ikisinin kimliyi bilindi - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOQubadakı dəhşətli qəzada ölənlərdən ikisinin kimliyi bilindi - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOQubadakı dəhşətli qəzada ölənlərdən ikisinin kimliyi bilindi - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOQubadakı dəhşətli qəzada ölənlərdən ikisinin kimliyi bilindi - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOQubadakı dəhşətli qəzada ölənlərdən ikisinin kimliyi bilindi - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEO10:29
Quba rayonunda yol-nəqliyyat hadisəsi baş verib.
Sonxeber.az-ın məlumatına görə, hadisə rayonun Alekseyevka kəndində qeydə alınıb.
Hərəkətdə olan "Mercedes-Benz" markalı minik avtomobili yol kənarındakı ağaca çırpılıb.
Nəticədə, maşında olan beş nəfər hadisə yerində ölüb. Onların şəxsiyyəti müəyyənləşdirilir.
Hadisə yerinə cəlb olunan Fövqəladə Hallar Nazirliyinin (FHN) Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin müvafiq xilasetmə qüvvələri sıxılı vəziyyətdə qalan iki nəfərin meyitini deformasiyaya uğrayan nəqliyyat vasitəsindən çıxararaq aidiyyəti üzrə təhvil veriblər.
Kriminal   Baxılıb: 7939   Tarix: 25 avqust 2021
Məmur arvadını və ustanı öldürən kişiyə ömürlük həbs!
Göldə cəsədi tapılan Mirhəsən Seyidov öldürülübmüş - Qonşusu və oğlu SAXLANILDI
Təxminən 10 gün əvvəl itkin düşmüş şəxsin öldürüldüyü məlum olub. Xəzər TV-yə istinadən xəbər verir ki, hadisəni törədən şəxslər əməllərini ört-basdır etmək üçün meyiti ayağına daş bağlayaraq su kollektoruna atıblar. Cinayət əməli Saatlı rayonunun Şirinbəyli kəndində törədilib. Qətlə yetirildiyi bildirilə