Tanışını girov götürüb qayçı ilə qulağını kəsdi - Sumqayıtda DƏHŞƏT
Sumqayıtda film kimi cinayət hadisəsi olub. -a istinadən xəbər verir ki, hadisə Corat qəsəbəsində qeydə alınıb. Məlumata əsasən, Ə. Z. satış məqsədi olmadan naməlum mənbədən heroin əldə edərək özündə saxlayıb. O, Sumqayıt Şəhər Polis İdarəsinin Narkotiklərlə Mübarizə Bölməsinin əməkdaşları tərəfində
12 martMəmur arvadını və ustanı öldürən kişiyə ömürlük həbs!
2023-cü ilin fevralında Tərtərdə həyat yoldaşı 1981-ci il təvəllüdlü Gülnar Məmmədova və həyətdə usta işləyən 1991-ci il təvəllüdlü Namiq Allahverdiyevi güllələyərək qətlə yetirən Asəf Məmmədova hökm oxunub. "Qafqazinfo"nun əldə etdiyi məlumata görə, 1969-cu il təvəllüdlü A.Məmmədov Cinayə
14 fevralƏsgərin ölümü ilə bağlı cinayət işi başlandı
Müdafiə Nazirliyinin N saylı hərbi hissəsinin hərbi qulluqçusu, əsgər Məcidov Maqbet Xətai oğlunun ölüm faktı ilə bağlı cinayət işi başlanıb. xəbər verir ki, bu barədə Respublika Hərbi Prokurorluğu məlumat yayıb. Bildirilib ki, fakt əsasında Naxçıvan Hərbi Prokurorluğunun və Azərbaycan Respublikası Hərb
24 fevralMingəçevirdə məktəbli BIÇAQLANDI - TƏFƏRRÜAT
Mingəçevirdə məktəblinin bıçaqlanması ilə bağlı bəzi detallar məlum olub. Xəzər TV-yə istinadən məlumat verir ki, 16 yaşlı yeniyetmə tanışı tərəfindən söyüşə görə bıçaqlanıb. Müxtəlif bədən xəsarətləri alan yeniyetmə Mingəçevir şəhər mərkəzi xəstəxanasına çatdırılıb. Ətraflı süjetdə:
10 martGöldə cəsədi tapılan Mirhəsən Seyidov öldürülübmüş - Qonşusu və oğlu SAXLANILDI
Təxminən 10 gün əvvəl itkin düşmüş şəxsin öldürüldüyü məlum olub. Xəzər TV-yə istinadən xəbər verir ki, hadisəni törədən şəxslər əməllərini ört-basdır etmək üçün meyiti ayağına daş bağlayaraq su kollektoruna atıblar. Cinayət əməli Saatlı rayonunun Şirinbəyli kəndində törədilib. Qətlə yetirildiyi bildirilə
17 fevral16 yaşlı qız 23 yaşlı sevgilisini bu səbəbdən öldürdü
Diyarbakırın Bağlar rayonunda 16 yaşlı A.Merve tərəfindən öldürülən 23 yaşlı Muhammet Varoğlunun qətli ilə bağlı istintaq tamamlanıb. xarici mediaya istinadən xəbər verir ki, hadisə ilə bağlı Baş Prokurorluq tərəfindən ittiham aktı hazırlanarkən pedaqoqun köməyi ilə ifadəsi alınan A.Merve qətli niy
19 fevralYevlaxda 17 yaşlı oğlanın qətlə yetirilməsinin ANBAAN GÖRÜNTÜLƏRİ
Bir müddət əvvəl Yevlaxda bıçaqlanan 17 yaşlı oğlanın qətlə yetirilməsinin görüntüləri sosial şəbəkədə yayılıb. xəbər verir ki, 2008-ci il təvəllüdlü Ayxan Quliyev mübahisə zamanı ürək nahiyəsindən aldığı bıçaq yarasından dünyasını dəyişib. 2007-ci il təvəllüdlü Əli Zülfüqarlı isə yaralanaraq xəstəxanay