Myanmada baş vermiş zəlzələdən sonra Tailandda 100-dən çox afterşok qeydə alınıb
Myanmada baş vermiş zəlzələdən sonra Tailandda 100-dən çox afterşok qeydə alınıb. "Report" TASS-a istinadən xəbər verir ki, bu barədə Tailandın Meteorologiya Departamentinin yaydığı məlumatda bildirilib. Qurumun zəlzələləri müşahidə şöbəsindən bildirilib ki, ümumilikdə 101 yeraltı təkan ba
ABŞ alimləri kosmosda insan ruhlarını görüntüləyib
Bir qrup tədqiqatçı kainatı qeyri-adi bucaqdan öyrənərkən təəccüblü kəşf edib. Daha sonra insanların ruhları kimi xarakterizə edilən sirli parıltıları qeyd ediblər. Rusiya mətbuatına istinadən xəbər verir ki, bu kəşf elm aləmində əsl sensasiya yaradıb. Tədqiqat müəlliflərinin fikrincə, geniş kosmosd
Əminəm ki, Belarus ilə Azərbaycan arasında çoxşaxəli əməkdaşlıq dost xalqlarımızın rifahı naminə bundan sonra da qarşılıqlı hörmət və etimadlı dialoq şəraitində inkişaf edəcək. "Report" xəbər verir ki, bu barədə Belarusun Baş naziri Aleksandr Turçinin Azərbaycanın Baş nazirinə ünvanladığı məktubd
Tramp 2037-ci ilə qədər ABŞ prezidenti olaraq qala bilər
Donald Tramp ABŞ Konstitusiyasına düzəlişlərdən birini "boşluq" olaraq istifadə edərsə, 2037-ci ilə qədər, yəni 90 yaşı tamam olana qədər vəzifəsində qala bilər. xəbər verir ki, bu barədə Böyük Britaniyanın "The Daily Mail" qəzeti yazıb. Nəşr iddia edir ki, Ağ Ev administrasiyas
Dünyanın ən böyük fəvvarəsi haradadır?
Böyük şəhərin işıqları bu mənzərənin yanında solğun görünür. Birləşmiş Ərəb Əmirliklərinin ən sıx əhalisi olan Dubayda, parıldayan göydələnlərin fonunda, minlərlə ton su yüksəlir, havada naxışlar çəkir və onlar bir neçə kilometr məsafədən görünür. dünyanın ən böyük fəvvarəsi ilə bağlı məlumatları təqdi