Ordumuz Novruzu belə qarşıladı - Video
Ordumuz Novruzu belə qarşıladı - VideoMüdafiə naziri general-polkovnik Zakir Həsənovun təsdiq etdiyi tədbirlər planına əsasən, Azərbaycan Ordusunun qoşun növləri, Əlahiddə Ümumqoşun Ordu, hərbi birlik və birləşmə, eləcə də xüsusi təyinatlı təhsil müəssisələrində Novruz bayramı ilə əlaqədar silsilə tədbirlər keçirilib.
Ordumuz Novruzu belə qarşıladı - VideoOrdumuz Novruzu belə qarşıladı - VideoOrdumuz Novruzu belə qarşıladı - VideoOrdumuz Novruzu belə qarşıladı - VideoOrdumuz Novruzu belə qarşıladı - VideoOrdumuz Novruzu belə qarşıladı - VideoOrdumuz Novruzu belə qarşıladı - VideoOrdumuz Novruzu belə qarşıladı - VideoOrdumuz Novruzu belə qarşıladı - VideoOrdumuz Novruzu belə qarşıladı - VideoOrdumuz Novruzu belə qarşıladı - VideoOrdumuz Novruzu belə qarşıladı - VideoOrdumuz Novruzu belə qarşıladı - VideoOrdumuz Novruzu belə qarşıladı - Video