Qəbələdə Vətən müharibəsi qazisi vəfat edib. Qaynarinfo xəbər verir ki, bu barədə sosial şəbəkələrdə məlumat yayılıb. Bildirilib ki, rayonun Aydınqışlaq kənd sakini, Vətən müharibəsi iştirakçısı Nurlan Gündüz oğlu Qasımov uzun sürən xəstəlik səbəbindən vəfat edib
Azərbaycan qadınları dünyanın ən sağlam qadınları sırasında - Qlobal araşdırma
Azərbaycan qadınları dünyanın ən sağlam qadınları sırasındadır. -ın verdiyi məlumata görə, bu barədə "Hologic" şirkətinin "Qadın Sağlamlığı İndeksi" adlı dördüncü illik qlobal tədqiqatının nəticələrindən aydın olur. Siyahıya əsasən, Azərbaycan dünyanın 142 ölkəsi arasında 54-cü yer
Bazar günü 26 dərəcə isti olacaq
Bakıda və Abşeron yarımadasında martın 30-da hava şəraitinin dəyişkən buludlu olacağı, arabir tutulacağı, əsasən yağmursuz keçəcəyi, gecə və səhər bəzi yerlərdə duman olacağı gözlənilir. Milli Hidrometeorologiya Xidmətindən "Report"a verilən məlumata görə, mülayim cənub-şərq küləyi əsəcək
Əhaliyə hava ilə bağlı XƏBƏRDARLIQ
Milli Hidrometeorologiya Xidməti martın 31-də Bakıda və Abşeron yarımadasında, eyni zamanda bəzi bölgələrdə gözlənilən küləkli hava şəraiti ilə bağlı sarı və narıncı xəbərdarlıq verib. Bu barədə -a Milli Hidrometeorologiya Xidmətindən bildirilib. Bakıda və Abşeron yarımadasında, Naxçıvan MR, Laçın, Şuşa