Aktrisa Ülviyyə Xalinbəyova paylaşımı ilə diqqət çəkib. xəbər verir ki, o, bir şəxsin evinə gələrək ora qara, köhnə qəpik qoyduğunu yazıb:. "İllərdir şizofren əlində qalmışam. Qapımın ağzına qədər gəlib, xalçanı qaldırıb bunu qoymusan. Yaman əziyyət olub. Bu dəfə yağ gətirməyi unutmusan, ya nec
30 martBakıda bayram namazı qılınıb
30 martSəudiyyə Ərəbistanının Kralı Prezident İlham Əliyevi təbrik edib
Səudiyyə Ərəbistanının Kralı Salman bin Əbdüləziz Al Səud Azərbaycan Prezident İlham Əliyevi təbrik edib. "Report" xəbər verir ki, təbrikdə deyilir:. "Əs-səlamu əleykum və rəhmətullahi və bərəkətuhu. Zati-alinizə mübarək Ramazan bayramı münasibətilə ən səmimi təbriklərimizi və xoş arzularımız
30 martBu şəxslərə ŞAD XƏBƏR - Mağazalarda sizi GÜZƏŞTLƏR GÖZLƏYİR!
Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin tabeliyindəki Dövlət Sosial Müdafiə Fondu (DSMF) sosial ödəniş alan şəxslərə dəstək məqsədilə "Sosial tərəfdaş" adlı yeni layihəyə başlayıb. Bu təşəbbüs artıq iki il əvvəl başladılıb, lakin çox insan layihənin mövcudluğundan xəbərsizdir. Araşdırmala
30 martNişanlar olmayan yol: Tez-tez qəzalar baş verir
Şamaxı rayonunun 7 kəndini birləşdirən Şamaxı-Çöl Göylər-Padar avtomobil yolunda sürət həddini göstərən yol nişanlarının olmaması səbəbindən bu ərazidə tez-tez yol qəzaları baş verir. Əksər qəzalar da ölümlə nəticələnir. Xəzər TV-yə istinadən məlumat verir ki, sakinlərin sözlərinə görə, problemlə bağl