Bakıda və Abşeron yarımadasında, eyni zamanda bəzi bölgələrdə martın 28-30-da küləkli hava şəraiti gözlənilir. xəbər verir ki, bu barədə Milli Hidrometeorologiya Xidməti sarı xəbərdarlıq yayıb. Qeyd olunub ki, Bakıda və Abşeron yarımadasında, Qobustan, Hacıqabul, Xızı, Mingəçevir, Siyəzən, Şabran, Naftalan
Mehriban Əliyeva Ramazan bayramı münasibətilə paylaşım edib
Azərbaycan Respublikasının Birinci vitse-prezidenti Mehriban Əliyeva sosial şəbəkədə Ramazan bayramı münasibətilə paylaşım edib. xəbər verir ki, paylaşımda qeyd olunub:. "Bütün Azərbaycan xalqını və dünya müsəlmanlarını müqəddəs Ramazan bayramı münasibətilə səmimi-qəlbdən təbrik edirəm! Uca Tanr
Türkiyə Prezidenti İlham Əliyevi Ramazan bayramı münasibətilə təbrik edib
Türkiyə Prezidenti Rəcəb Tayyib Ərdoğan azərbaycanlı həmkarı İlham Əliyevə təbrik məktubu göndərib. "Report" xəbər verir ki, məktubda deyilir:. "Hörmətli Prezident, Əziz Qardaşım. Zati-alinizin Ramazan bayramını səmimi-qəlbdən təbrik edirəm. İslam aləminə və bütün bəşəriyyətə sülh, əmin-amanlı
Türkiyənin vitse-prezidenti Mehriban Əliyevanı təbrik etdi
Türkiyə Respublikasının Vitse-prezidenti Cevdet Yılmaz Azərbaycan Respublikasının Birinci vitse-prezidenti Mehriban Əliyevaya təbrik məktubu göndərib. AZƏRTAC xəbər verir ki, məktubda deyilir:. "Hörmətli Birinci vitse-prezident,. Zati-alinizin və qardaş Azərbaycan xalqının Ramazan bayramını səmimi-qəlbdə
Bazar günü 26 dərəcə isti olacaq
Bakıda və Abşeron yarımadasında martın 30-da hava şəraitinin dəyişkən buludlu olacağı, arabir tutulacağı, əsasən yağmursuz keçəcəyi, gecə və səhər bəzi yerlərdə duman olacağı gözlənilir. Milli Hidrometeorologiya Xidmətindən "Report"a verilən məlumata görə, mülayim cənub-şərq küləyi əsəcək
"İllərdir şizofren əlində qalmışam..." - Ülviyyə
Aktrisa Ülviyyə Xalinbəyova paylaşımı ilə diqqət çəkib. xəbər verir ki, o, bir şəxsin evinə gələrək ora qara, köhnə qəpik qoyduğunu yazıb:. "İllərdir şizofren əlində qalmışam. Qapımın ağzına qədər gəlib, xalçanı qaldırıb bunu qoymusan. Yaman əziyyət olub. Bu dəfə yağ gətirməyi unutmusan, ya nec
Prezident İlham Əliyev Ramazan bayramı münasibətilə paylaşım edib
Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev Ramazan bayramı münasibətilə sosial şəbəkə hesabında paylaşım edib. xəbər verir ki, dövlət başçısının paylaşımında deyilir:. "Əziz bacı və qardaşlarım! Sizə və dünyanın müxtəlif guşələrində yaşayan bütün soydaşlarımıza Ramazan təbriklərimi çatdırır, ailələriniz