Aktrisa Ülviyyə Xalinbəyova paylaşımı ilə diqqət çəkib. xəbər verir ki, o, bir şəxsin evinə gələrək ora qara, köhnə qəpik qoyduğunu yazıb:. "İllərdir şizofren əlində qalmışam. Qapımın ağzına qədər gəlib, xalçanı qaldırıb bunu qoymusan. Yaman əziyyət olub. Bu dəfə yağ gətirməyi unutmusan, ya nec
İlon Maskın interneti Azərbaycanda - Qiymətlər qonşu ölkələrdən UCUZDUR
Amerikalı milyarder İlon Maskın "SpaceX" şirkətinin ​"Starlink" peyk internet xidməti bu gün etibarilə Azərbaycanda aktivləşdirilib. Azərbaycanlı istifadəçilər "Starlink" xidmətindən yararlanmaq üçün "Starlink Mini Kit" və ya "Starlink Standard Kit" cihazlarında
Bonayrlı nümayəndə: Niderlandın yürütdüyü siyasət dini və mədəni dəyərlərimizi təhdid edir
Niderlandın yürütdüyü siyasət Bonayrın dini və mədəni dəyərlərini təhdid edir, fundamental insan hüquqlarını pozur və müstəmləkə təzyiqini gücləndirir. "Report" xəbər verir ki, bu barədə "Pueblo Progresivo Uni"nin (Bonayre) katibi Robert Striks Bakıda keçirilən "Kolonializm
Biləsuvarda polis əməliyyat keçirdi: Narkotik vasitə və silah-sursat aşkarlandı
Biləsuvar Rayon Polis Şöbəsinin əməkdaşlarının keçirdikləri tədbirlərlə narkotik vasitələrin qanunsuz dövriyyəsini təşkil edən 38 yaşlı Eldar Məmmədov saxlanılıb. Bu barədə Daxili İşlər Nazirliyinin (DİN) Mətbuat Xidmətinin Lənkəran regional qrupundan -a bildirilib. Məlumata görə, həmin şəxsdən 11 kiloqra