Sosial şəbəkələrdə Milli Qəhrəman Polad Həşimovun uşaqlıq fotosu paylaşılıb. Ölkə.Az xəbər verir ki, fotoda şəxslərdən ortadakının Milli Qəhrəmanın qardaşı İlham Həşimov, soldakının bacısı Kəmalə, sağdakının isə digər bacısı Arzu olduğu bildirilib. Qəhrəman generalımız Polad Həşimov isə bacı-qardaşlarında
Boşanmış ər arvadını mənzildən çıxara bilərmi? - Ali Məhkəmənin qərarı
Azərbaycan Respublikasının Ali Məhkəməsi ümumi mülkiyyət hüquqi ilə bağlı vahid məhkəmə təcrübəsini müəyyən edən qərar qəbul edib. Qaynarinfo xəbər verir ki, işin hallarına görə, tərəflər keçmiş ər-arvad olub, nikahları 2018-ci ildə pozulub. Mübahisə cavabdehin (arvadın) fərdi yaşayış evindən istifad
TƏBİB-dən Sabirabadda ölən körpələrlə bağlı - Açıqlama
TƏBİB Sabirabadda bayram günlərində ölən körpələrlə bağlı məlumat yayıb. xəbər verir ki, məlumatda deyilir:. "Sabirabad Rayon Mərkəzi Xəstəxanasının nəzdində olan Perinatal Mərkəzə martın 23-də saat 01:20 radələrində 2005-ci il təvəllüdlü 38-39 həftəlik hamilə hospitalizasiya olunub. Zəruri tibb
Xaş yeyib gözəlləşin – Diqqətlə oxuyun
İlikli Sümük Suyunun Dəriyə və Sağlamlığa Faydaları. İlikli sümük suyu, bildiyimiz xaş tərkibindəki zəngin vitamin və minerallarla sağlamlıq üçün çoxsaylı faydalar təqdim edir. mütəxəssislərə istinadən məlumat verir ki, xüsusilə dəri sağlamlığı və ümumi bədən funksiyaları üçün əhəmiyyətli təsirlərə malikdir
Ermənistan Azərbaycan dilində danışan gəncə cinayət işi açdı - VİDEO
Ermənistan İrəvanda Azərbaycan dilində danışaraq video çəkən türkiyəli gəncə qarşı cinayət işi açıb. qafqazinfo-ya istinadən xəbər verir ki, bu barədə Ermənistan Milli Təhlükəsizlik Xidmətinin rəhbəri Armen Abazyan "Joxovurd" nəşrinin müxbirinə bildirib. Abazyan ətraflı məlumat verməyib, o
Gürcüstanda etiraz aksiyası başladı
Müxalifətin təşkil etdiyi etiraz aksiyasının iştirakçıları və vətəndaş cəmiyyəti nümayəndələri Gürcüstan parlamentinin binası qarşısında toplaşmağa başlayıblar. xəbər verir ki, mitinqdə beşinci prezident Salome Zurabişvili çıxış edəcək. Aksiya 1918-ci il mayın 26-da Gürcüstan əhalisinin əksəriyyətini
Vətəndaşdan ETİRAZ: "RR Construction" rəhbəri Rafael Abdullayev evimizi blokadaya alıb
Paytaxtın Yasamal rayonunun "Kubinka" kimi tanınan ərazisində aparılan söküntü işləri ilə bağlı bir vətəndaş şikayət edib. xəbər verir ki, bu barədə sakin şikayət videosu yayımlayıb. O qeyd edib ki, "RR Construction" şirkəti vətəndaşların hərəkət etməsinin qarşısını almaq üçün evlərin
"Ağzımızdan çıxan kəlimələr doğurdan da kainata enerji ötürür?" - AÇIQLAMA
"Ağzımızdan çıxan kəlimlərə diqqət edək", "Kainata ötürdüyümüz enerjiyə diqqət yetirməliyik" kimi sözləri insanlardan tez-tez eşidirik. Bəs görəsən ağzımızdan çıxan kəlimələr, qurduğumuz cümlələr kainata enerji ötürərərək həyatımıza təsir edirmi?. Mövzu ilə bağlı psixoloq Aytən Ələkbərov