Elçibəyin əkiz nəvələrinin adları açıqlandı
Mərhum eks-prezident Əbülfəz Elçibəyin əkiz nəvələrinin adları məlum olub. -ın məlumatına görə, oğlana Ərtuqay, qıza isə Aynaz adı qoyulub. Ailənin yaxını Çingiz Özgür bildirib ki, hər şey qaydasındadır. "Min şükür, hər şey qaydasındadır. Yalnız uşaqların çəkiləri bir az zəifdir". Xatırlada
Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev İran prezidentinin siyasi məsələlər üzrə müşavirini qəbul edib
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev aprelin 1-də İran İslam Respublikası prezidentinin siyasi məsələlər üzrə müşaviri Mehdi Sənayini qəbul edib. bu barədə AZƏRTAC-a istinadən xəbər verir
Təmir gedə-gedə kabab bişirdilər - Sahibi cəzalandırıldı - Fotolar
"Top Qapı" restoranının sahibi barəsində inzibati icraata başlanıb. Bu barədə -a AQTA-dan məlumat verilib. Bildirilib ki, Bakı şəhəri, Nərimanov rayonunda fəaliyyət göstərən fiziki şəxs Dadaşov Pərviz Almas oğluna məxsus "Top Qapı" ictimai iaşə müəssisəsində AQTA əməkdaşları tərəfində
Südün həftələrlə pisləşməməsi üçün nə etmək lazımdır? - Ekspert TÖVSİYƏSİ
Sadə bir mətbəx inqrediyenti ilə südün saxlanma müddətini üç həftəyə qədər uzatmaq mümkündür. Süd mətbəxdə ən çox tələb olunan məhsullardan biridir, lakin onu uzun müddət təzə saxlamaq çətin ola bilər. xəbər verir ki, bununla belə, mütəxəssislər südün saxlanma müddətini üç həftəyə qədər uzatmağa kömə
Nəsimi rayonunda yerləşən evə pəncərədən daxil olurlar? - AÇIQLAMA
"Ötən gün bir sıra media orqanlarında əsassız, yoxlanılmamış və ictimaiyyətdə yanlış təsəvvür yaradan məlumatlar yer alıb". xəbər verir ki, bu barədə Nəsimi rayon Mənzil Kommunal Təsərrüfatı Birliyinin yaydığı məlumatda qeyd olunub. Məsələ ilə bağlı TNS-ə bildirilib ki, sözügedən bina 1885-c
Bakıda çoxmərtəbəli binanın damında qanunsuz tikinti işləri DAYANDIRILDI
Aprelin 1-də paytaxtın Yasamal rayonu, Mirzə Fətəli Axundov küçəsi, 175-177 ünvanında "Kəpəz" MTK-ya məxsus hündürmərtəbəli yaşayış binasının dam hissəsində aparılan işlərlə əlaqədar Bakı Şəhər Memarlıq və Şəhərsalma Baş İdarəsi tərəfindən əraziyə baxış keçirilib və təmir işlərinin həyata keçirildiy