17 fevralDiş ağrısı üçün qəbul etdiyi ağrı kəsici sonu oldu
Kahramanmaraş şəhərində 42 yaşlı Hayri Kul diş ağrısını yüngülləşdirmək üçün qəbul etdiyi dərman nəticəsində pisləşərək həyatını itirib. türk mediasına istinadən xəbər verir ki, hadisə yerində aparılan ilkin araşdırmalar göstərib ki, kişinin ürəyi dayanıb və bu səbəbdən həyatını itirib. Hadisəylə bağl
20 fevralKəskin qoxu uçuşu dayandırdı: Təyyarə geri qayıtmalı oldu - VİDEO
Amerika Birləşmiş Ştatlarıdan Hindistana uçuş həyata keçirən sərnişin təyyarəsi gözlənilməz səbəbdən geri qayıtmalı olub. xarici mediaya istinadən xəbər verir ki, məlumata görə, tualetlərin intensiv istifadəsi nəticəsində texniki nasazlıq yaranıb və kabinəyə xoşagəlməz qoxu yayılıb. Bu vəziyyət sərnişinləri
18 fevralSon yeddi ildə Azərbaycanda övladlığa verilən uşaqların sayı açıqlanıb
2019-cu noyabrın 1-dən bu günədək Sosial Xidmətlər Agentliyi tərəfindən 829 uşaq övladlığa verilib. xəbər verir ki, bu barədə Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi (ƏƏSMN) məlumat yayıb. Bildirilib ki, onlardan 410-u qız, 419-u oğlandır. Himayədar ailələrə verilən uşaqların sayı isə 44-ü qız, 34-
21 fevral"İdrak" liseyində güllələnən müəllimin SON DURUMU AÇIQLANDI
Bakıda "İdrak" liseyində şagird tərəfindən güllələnən müəllim Şəhla Kamilovanın vəziyyəti açıqlanıb. -ın sorğusuna cavab olaraq Kliniki Tibbi Mərkəzdən verilən məlumatda onun müalicəsinin hazırda davam etdirildiyi bildirilib:. "1997-ci il təvəllüdlü şəxsin (qadın cinsli) Kliniki Tibb