"McDonald's"ın köhnə Nəsimi bazarının yerində yeni restoranı açılıb - FOTO
"McDonald's"ın köhnə Nəsimi bazarının yerində yeni restoranı açılıb - FOTO"McDonald's Azərbaycan" şirkətinin qida sənayesinin ən müasir tələblərinə cavab verən 24-cü restoranı aprelin 19-da Bakı şəhərində açılıb.
"McDonald's"ın köhnə Nəsimi bazarının yerində yeni restoranı açılıb - FOTO"McDonald's"ın köhnə Nəsimi bazarının yerində yeni restoranı açılıb - FOTO"McDonald's"ın köhnə Nəsimi bazarının yerində yeni restoranı açılıb - FOTO"McDonald's"ın köhnə Nəsimi bazarının yerində yeni restoranı açılıb - FOTO"McDonald's"ın köhnə Nəsimi bazarının yerində yeni restoranı açılıb - FOTO"McDonald's"ın köhnə Nəsimi bazarının yerində yeni restoranı açılıb - FOTO"McDonald's"ın köhnə Nəsimi bazarının yerində yeni restoranı açılıb - FOTO"McDonald's"ın köhnə Nəsimi bazarının yerində yeni restoranı açılıb - FOTO"McDonald's"ın köhnə Nəsimi bazarının yerində yeni restoranı açılıb - FOTO"McDonald's"ın köhnə Nəsimi bazarının yerində yeni restoranı açılıb - FOTO"McDonald's"ın köhnə Nəsimi bazarının yerində yeni restoranı açılıb - FOTO"McDonald's"ın köhnə Nəsimi bazarının yerində yeni restoranı açılıb - FOTO"McDonald's"ın köhnə Nəsimi bazarının yerində yeni restoranı açılıb - FOTO