Final" çayın dəstəyi ilə tanınmış aparıcı Çində
Final" çayın dəstəyi ilə tanınmış aparıcı Çində"Final" çay markasının dəstəyi ilə tanınmış aparıcı Fərid Rəsul çayın vətəni sayılan Çinə səfər edib.
"Klassika ilə dünyaya sarı" şüarı altında aparıcı Gürcüstan, Türkiyə, Bolqarıstan, Serbiya, Xorvatiya, Sloveniya, İtaliya ölkələrini gəzib, son ziyarət etdiyi ölkə isə Finlandiya olmuşdu.
Çində fərqli çayların dadına baxan Fərid Rəsul özü ilə apardığı "Final" çayını da unutmadı. O, qonaq olduğu məkanların birində "Final" çayını dəmlədib, həmsöhbət olduğu şəxslərə dadına baxmağı təklif etdi, əsl Şri-lanka çayından dadanlar çox bəyəndiklərini bildirdilər.
Ölkəmizin ən sevilən markalarından olan "Final" çayın bu səfəri dəstəkləməsi təsadüfi deyil.
30 ildir istehlakçıların sevimlisi olan adıçəkilən çay markası özü yüksək keyfiyyəti və dəyişilməz nəfis dadı ilə artıq bir klassikadır və ölkəmizdə reallaşdırılan müxtəlif yüksək səviyyəli layihələrə dəstəyini əsirgəmir.
"Final" çayın təşkil edəcəyi müxtəlif layihələr və yeniliklər barədə məlumatlı olmaq üçün sosial media hesablarını izləyə bilərsiniz.
Final" çayın dəstəyi ilə tanınmış aparıcı ÇindəFinal" çayın dəstəyi ilə tanınmış aparıcı ÇindəFinal" çayın dəstəyi ilə tanınmış aparıcı ÇindəFinal" çayın dəstəyi ilə tanınmış aparıcı ÇindəFinal" çayın dəstəyi ilə tanınmış aparıcı ÇindəFinal" çayın dəstəyi ilə tanınmış aparıcı ÇindəFinal" çayın dəstəyi ilə tanınmış aparıcı Çində