Gənc Qazilər Birliyinin sədri Hacı Vəliyev saxlanılıb. O, barəsində olan cinayət işi ilə əlaqədar saxlanılıb. İstintaq hərəkətləri davam etdirilir. DİN-in Mətbuat Xidmətinin bölmə rəisi Nurlan Əliyev məlumatı APA-ya təsdiqləyib
"13 yaşlı qızın ailəsi onun evlənməsinə dövlət icazə versin hiyləgərlik edib" - AÇIQLAMA
Ağcabədidə 13 yaşlı qızın 24 yaşlı nişanlısından hamilə qalması ictimai müzakirələrə səbəb olub. Bu vəziyyət bir neçə ciddi hüquqi və sosial məsələnin gündəmə gəlməsinə yol açıb. Məhkəmənin hökmü ilə, cinayətə görə 24 yaşlı şəxs altı il azadlıqdan məhrum edilib, lakin o, şərti cəza çəkməklə sınaq müddətin
Şəhid anası vəfat etdi - Foto
Vətən müharibəsi şəhidi Təbriz İbrahimovun anası vəfat edib. "Qafqazinfo" xəbər verir ki, şəhidin anası Almas Qurbanova Salyan rayonunda dünyasını dəyişib. Qeyd edək ki, T. İbrahimovun atası da 2019-cu ildə vəfat edib. 1992-ci il təvəllüdlü Təbriz İbrahimov müddətdən artıq hərbi qulluqçu kim
Şəhər sakinlərinin qəfil ürək tutmasının SƏBƏBLƏRİ
Yel Universitetinin (ABŞ) mütəxəssisləri şəhər sakinləri arasında qəfil ürək tutmalarının əsas səbəbini müəyyən etdiklərini bildiriblər. -ın xarici mediaya istinadla xəbərinə görə, məlum olub ki, onlar qəfil infarktların əsas səbəblərindən birinin çirkli havada bol olan ultraincə hissəciklər olduğun