Ekoloqlarımız Cenevrə şəhərində BMT-nin mühüm iclaslarında təmsil olunublar (FOTOLAR)
Ekoloqlarımız Cenevrə şəhərində BMT-nin mühüm iclaslarında təmsil olunublar (FOTOLAR)28 aprel – 9 may tarixlərində İsveçrənin Cenevrə şəhərində BMT-nin Bazel (17-ci), Rotterdam (12-ci) və Stokholm (12-ci) Konvensiyalarının Tərəflər Konfransının 2025-ci il üzrə növbəti iclasları keçirilib. 100-dən çox ölkə iştirakçısının qatıldığı tədbirdə Azərbaycan nümayəndə heyətinin tərkibində Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyinin (Yaşar Kərimov) və Dövlət Ekoloji Ekspertiza Agentliyinin əməkdaşları (İman Quliyev və Sənan Rəsulov) təmsil olunublar.
Ekoloqlarımız Cenevrə şəhərində BMT-nin mühüm iclaslarında təmsil olunublar (FOTOLAR)Ekoloqlarımız Cenevrə şəhərində BMT-nin mühüm iclaslarında təmsil olunublar (FOTOLAR)Ekoloqlarımız Cenevrə şəhərində BMT-nin mühüm iclaslarında təmsil olunublar (FOTOLAR)Ekoloqlarımız Cenevrə şəhərində BMT-nin mühüm iclaslarında təmsil olunublar (FOTOLAR)